VÝROBA FOTOGRAFIÍTISKFOCENÍFOTODÁRKYDTP KONTAKT
 

VÝROBA FOTOGRAFIÍ » E-Sběrna

Vítejte v aplikaci e-Sběrna

E-Sběrna je flashová aplikace, která vám snadno umožní zhotovit fotografie rovnou z Vašeho počítače on-line. Zadání zakázky probíhá jednoduše ve 4 krocích.

Při používání aplikace E-Sběrny mějte na paměti rychlost vašeho připojení k Internetu, je to jeden z faktorů ovlivňujících celkovou dobu vkládání snímků do zakázky.

Běžná výrobní lhůta zakázky je 24 hodin / expresní lhůta je 1 hodina.

Klikněte pro vstup do E-Sběrny www.efotosberna.cz

Tipy a rady

Věnujte prosím pozornost volbě hodnot u zasílaných snímků. U všech formátů lze zvolit fotografie s lesklým nebo matným povrchem. Od formátu 20 x 30 cm do 30 x 90 cm nabízíme 3 druhy fotografického povrchu: lesk, mat, metalíza.

Zakázky, obsahující data, která nejsou kompatibilní pro digitální minilaby, lze zpracovat za příplatek 50,- Kč (např.: CMYK, 16 bitů, komprimovaný TIFF, PDF).

Celková velikost jedné zakázky je omezena na 100 MB a maximální velikost nahrávaného souboru (fotografie) je 30MB, v případě objemnějších dat lze využít FTP serveru.
 
Věnujte prosím pozornost při zadávání formátů fotografií ořez/plný formát.

Cut/Ořez

Snímek bude zvětšený (nikoli deformovaný) na celé ploše vybraného fotografického formátu. V tomto případě dojde k ořezu u fotografie, která neodpovídá poměru stran 2:3.

Overall/Plný formát

Snímek bude zobrazen bez ořezu a na fotografii budou po stranách bílé pruhy. Velikost bílých pruhů je závislá na volbě formátu fotografie. Bílé pruhy budou menší, pokud se zvolený formát fotografie bude více blížit poměru stran 2:3.

 

 

 

Copyright © 2009 Golem foto, s.r.o. | obchodní podmínky